prečítajte si

E-shop na mieru pre spokojných zákazníkov.

Krytaren.sk

V dnešnom svete každý z nás vlastní mobilný telefón. Či už sa jedná o malé deti, teenagerov, alebo starých rodičov, všetci chceme chrániť svoje mobily pred poškodením. Vďaka e-shopu Krytaren.sk, ktorý sme dôkladne navrhli a pripravili, je Vám online k dispozícií množstvo trendy a najmä odolných krytov, rovnako ako aj iného príslušenstva. Prehľadný dizajn a usporiadanie, na ktorom náš tím precízne pracoval, zaručí maximálnu spokojnosť pri hľadaní a výbere produktov. Vo svete silnej konkurencie nezabúdame ani na optimalizáciu pre vyhľadávanie, ktorej výsledkom je zvýšená návštevnosť a s ňou súvisiaca vyššia pravdepodobnosť nákupu.

e-shop krytaren

Vďaka našej úzkej spolupráci s klientom sme aj túto výzvu úspešne zvládli a priniesli tak do online sveta e-shop, kde si na svoje príde každý. Presvedčte sa o tom sami:

Mezamo.sk

Jednoduchosť ovládania, prehľadnosť a spoľahlivosť – to všetko a ešte omnoho viac vystihuje e-shop, ktorý náš tím pripravil pre Mezamo.sk.

e-shop mezamo

Bohatú ponuku praktických doplnkov a príslušenstva, spoločne s veľkým množstvom produktov z oblasti gamingu či športu, sme usporiadali tak, aby každý našiel presne to, čo hľadá, na pár klikov. Pomôžu taktiež filtre, vďaka ktorým nájdete produkt na mezamo.sk ešte rýchlejšie a vyhľadávanie sa tak stáva oveľa efektívnejším. Snažili sme sa, aby už na prvý pohľad e-shop od Mezamo.sk oslovil každého, kto naň zavíta. Dlhé hodiny strávené navrhovaním dizajnu sa ale nakoniec vyplatili a my sa tak môžeme tešiť ďalšiemu úspešnému internetovému obchodu. Rozhodne neváhajte obchod navštíviť a možno si aj práve Vy vyberiete zo širokej ponuky produktov:

Hexagonky.sk

Či už chcete potešiť svojich najbližších alebo urobiť radosť sebe samému, unikátne nerasty na krk svojou originalitou oslovia aj tých náročnejších. V dnešnom digitálnom svete však už len jedinečná ponuka nestačí. Tu prichádzame na rad my. Nadštandardná kvalita, funkčnosť a profesionálne riešenia nášho tímu zaručujú moderný e-shop, aký sme vytvorili aj pre Hexagonky.sk.

e-shop hexagonky

Za prehľadným a pútavým obsahom, ktorý osloví každého na prvý pohľad, sú hodiny strávené vymýšľaním návrhov, no práve vďaka tvrdej práci posúvame hranice dizajnu na nový level.

K požiadavkám klienta pristupujeme vždy individuálne a inak to nebolo ani pri tvorbe tohoto e-shopu. Ďalšiu výzvu sme tak úspešne zvládli a nakoniec sme sa aj my sami stali spokojnými zákazníkmi nového internetového obchodu.

Medzi naše najobľúbenejšie Hexagonky podľa znamení zverokruhu patria napr. Krištáľ, Prstene, Ametyst či Aventurín Modrý.

Mnaushop.cz

Každý z nás pozná niekoho, kto zbožňuje mačky. Presne tak to je aj u nás v štúdiu. Preto sme minulý rok vzali produkciu e-shopu Mnaushop.cz a polovica nášho tímu tak žila tri mesiace s úsmevom na tvári.

e-shop mnaushop

Áno, tvorba e-shopu mnoushop.cz trvala približne tri mesiace. Od navrhnutia dizajnu tak, aby oslovil každého milovníka mačiek, až po nastavenie platieb z domova aj zahraničia. Nakoniec sme museli pridať to nespočetné množstvo mačko-vecičiek, ktoré mal e-shop mnaushop.cz ponúkať.

Bola to výzva, no my sme ju zvládli, a tak sa od minulého roka môže každý mačko priaznivec potešiť napríklad aj takýmto drobnostiam, ktoré spravia jeho život krajší:

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.