komplexné e-commerce
riešenia - eshop na mieru

Tvorba e-shopu na mieru

Grafika
Vytvárame e-shopy podľa požiadaviek klienta
od návrhu dizajnu až po detailné zabezpečenie fungovania e-shopu.
Grafika
Zabezpečíme a postaráme sa nielen o Váš e-shop, ale aj hosting, emaily či doménu.
Grafika
Pracujeme len s overenými a bezpečnými technickými riešeniami
Grafika
Špecializujeme sa nielen na tvorbu e-shopu, ale aj online propagáciu cez reklamy, sociálne siete či videá.
Grafika
Vytvoríme pre Váš e-shop skvelé SEO výsledky, ktoré neodignoruje žiadny vyhľadávač.
e-commerce

naše
e-služby

Už pre viacerých našich klientov sme vytvorili príťažlivé webové stránky a e-shopy, a to len vďaka tomu, že naše služby a riešenia vyhovujú malým či veľkým firmám. 

Tvoríme jednoduché aj zložité e-shopy

Ovládame všetky komerčne známe platformy

Pracujeme len s overenými a bezpečnými technickými riešeniami

E-shop je NAVŽDY VAŠE vlastníctvo

(väčšina riešení na paušál túto možnosť neposkytuje)

Dostávate jdnoduchý redakčný systém nasprávu e-shopu

Poskytujeme zdarma video s návodom na obsluhu

Poskytujeme domény aj serverový hosting

Poskytuje doplnkové služby ako grafika, online reklama, SEO, správa sociálnych sietí

Možnosť výberu jednorázovej platby či mesačného paušálu

Možnosť pozáručnej správy e-shopu

Helplinka mailom či po telefóne

Všetko pod jednou strechou

Dôležité

otázky

pri tvorbe e-shopu

E-shopy tvoríme predovšetkým s využitím open-source platformy WordPress. Je to preverená, svetovo používaná platforma s obrovskou technickou podporou a zabezpečením a hlavne – umožňuje spraviť čokoľvek.

Veľká výhoda je nižšia náročnosť práce a teda nižšia celková cena. Navyše, po vytvorení eshopu poskytuje možnosť editácie eshopu aj človeka, ktorý nie je technicky zdatný – redakčné rozhranie má ozaj jednoduché, v porovnaní je to asi ako používanie facebooku. Od nás dostávate ako bonus samozrejme zaškolenie, takže si veľa vecí budete vedieť spraviť sami a nebudete závislí od externej pomoci.

Samozrejme. Iné riešenie ani neodporúčame. Predstavte si, že si kúpite auto, ale šoférovať by ho mohol len externý šofér, ktorého musíte stále platiť. Je to síce pekné, pokiaľ ste časovo veľmi vyťažený, ale pre bežného človeka je to nezmysel. Preto po vytvorení eshopu ukazujeme možnosti editácie eshopu. Vďaka jednoduchému správcovskému rozhraniu to zvládne aj človek, ktorý nie je technicky zdatný – je to ozaj jednoduché, asi ako používanie facebooku. Od nás dostávate ako bonus aj inštruktážne video, aby ste si vedeli informácie kedykoľvek dohľadať. Takže veľa vecí si budete vedieť spraviť sami a nebudete závislí od externej pomoci.

Sme jedny z mála, ktorí túto službu poskytujú aj pri paušálnom mesačnom prenájme! Platformy ako Shoptet, eshop-rychle či Wix Vám síce poskytnú “váš” eshop, majiteľom ale ostávajú oni a vy v prípade, že už nechcete platiť mesačný poplatok, o e-shop prichádzate. Takýto prístup vo Vertecu neuznávame, Váš eshop je jednoducho Váš. Sme fér!

Áno, tvorbu prispôsobujeme Vašim požiadavkám, takže sa nestane, že by ste nakoniec dostali odpoveď “toto sa nedá”.

Implementovať sme schopní akúkoľvek modernů platobnú bránu, v cene e-shopu je štandardne napojenie na platobnú bránu Global Paymets (MasterCard, Visa, Google Pay, Apple Pay).

Väčšina najpoužívanejších systémov má dostupné už vyvinuté riešenie, záleží teda na konkrétnych požiadavkách. V prípade, že daná aplikácia podporuje API napojenie, sme schopní zabezpečiť vývoj na mieru.

Nevadí, máme možnosť rozloženia do mesačných platieb. Sami si určíte, čo je pre Vás najvýhodnejšie.

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu pre vypracovanie ponuky na mieru.

Cena sa odvíja od konkrétnych požiadaviek, rozsahu prác a zadaní.

Priemerná cena za vytvorenie e-shopu platená našimi klientmi sa pohybuje v nižších tisícoch eur. Pre vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky nás kontaktujte.

Platbu je možné rozdeliť aj do niekoľkých splátok – platíte teda až vtedy, keď Vám eshop začne zarábať!

Aký je rozdiel v konkurenčných riešeniach?

Orientovať sa vo všetkých rôznych možnostiach môže byť komplikované – v tabuľke nižšie Vám prinášame vysvetlenie rôznych možností.

Prenájom e-shopu

WooCommerce

od verteco

E-shop na mieru

Zabezpečíte mi všetko?

Áno, od toho sme tu. Poskytujeme full servis, takže si nemusíte hľadať 5 roznych firiem. U nás máte, okrem eshopu, možnosť využívať služby ako grafické dizajnovanie, SEO, online reklamu, správu sociálnych sietí.. proste všetko, čo potrebujete pre úspešné podnikanie v online prostredí!

Váš eshop u nás môže mať:

ako prebieha proces tvorby?

Úvodné stretnutie

Osobný kontakt je základ. Spoznáte nás, my vás. Povieme si základné veci a vypočujeme si vašu predstavu.

Efektivita na prvom mieste

E-shop môže fungovať aj bez technologických perličiek. Ale povedzte si sami – chceli by ste každému jednému zákazníkovi vytvárať samostatne faktúru? Chceli by ste nemať prehľad o sklade a nevedieť, kedy máte na sklade posledné tri kusy? Naše nadštandardné riešenia to všetko vyriešia za vás, nech sa vy môžete venovať hlavne biznisu a menej povinným papierovačkám.

Návrh riešenia

Keď už vieme, čo potrebujete, tak vieme navrhnúť aj optimálne riešenie. S e-shopom máme skúsenosti a vieme, čo potrebuje každý jeden e-shop pre ideálne fungovanie.

Testovanie a konzultácie

Eshop sme odovzdali a teraz nastávajú vaše pripomienky, nech je všetko podľa vašich predstáv. Budeme s Vami až dokonca a všetko doladíme tak, ako budete chcieť.

Teraz dizajn

Ako iste viete, ľudia kupujú pekné veci. Pekné veci sa samozrejme ľuďom páčia, cítia sa v nich dobre. Takisto ako vo vašom novom eshope – pokiaľ ho spravíme ozaj pekný a užívateľsky prívetivý, budú predaje určite vyššie.

Online marketing

Po úspešnom spustení eshopu hra nekončí, práve začína. Zákazníci sa musia o vás hlavne dozvedieť, aby mohli u vás nakúpiť. Potrebujete sa ukázať a spropagovať. S tým Vám takisto vieme pomôcť a pamätajte, že online marketing je najdôležitejšia časť celého projektu. Pretože práve to naženie na portál zákazníkov, aby váš eshop profitoval.

objavte

našu tvorbu

Už pre viacerých našich klientov sme vytvorili príťažlivé webové stránky a e-shopy. Pozrite s naše portfólio a napíšte nám pre viac informácií o Vašom novom webe.

ponúkame aj

Potrebujete do e-shopu nahodiť produkty od Vášho dodávateľa? Uistiť sa, že všetky informácie sú aktuálne a Váš e-shop beží ako hodinky? Vďaka našej službe správa a spracovanie XML feedov Vám pomôžeme s napojením e-shopu na Vášho dodávateľa a poskytneme Vášmu e-shopu potrebné opatrenia, aby všetko fungovalo tak ako má. Vaši zákazníci sa k Vám budú s nadšením vracať. 

ponúkame aj

Je Váš dodávateľ z inej krajiny a potrebovali by ste tak preložiť XML feedy? Máte viacjazyčné e-shopy, no ich administrácia je kvôli prekladu zložitá? Pomôžeme Vám nájsť nie len vhodné riešenie pre XML feedy, no ponúkame aj ich preklad viacerých jazykov. Či už sa jedná o produkty, kategórie alebo celý Váš e-shop. Spojte sa s nami ešte dnes a objavte Vaše možnosti.    

prečo je e-commerce dobrá voľba?

banner eshop spotrebitelia
banner eshop online navštevy
banner eshop nákupy
banner eshop používatelia

chceli by ste o eshope vedieť viac?

prečítajte si našu digitálnu knihu

eshop ebook
verteco:
ako na dobrý eshop

Čo treba spraviť pre to, aby ste v podnikaní cez eshop
úspešne prerazili aj vy?

Napíšte nám Váš email a my Vám knihu pošleme úplne zadarmo.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaujala Vás naša ponuka?

kontaktujte

našich obchodných zástupcov:

Zaujala Vás naša ponuka?

kontakt

na nášho obchodného zástupcu

Ing. Lenka Blahová

Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2024 Verteco s.r.o.
Ochrana údajov & Cookies
Copyright © 2024 Verteco s.r.o.