prečítajte si

Google ads – ako získať kredit v hodnote 350€ pre Váš online marketing?

Google ads online marketing

Ste firma, ktorá uvažuje o spustení online marketingu? Zistite, ako získať kredit v hodnote 350 € na Google Ads!

Google reklamy vládnu svetu online marketingu

V súčasnosti snáď neexistuje používateľ internetu v západnom svete, ktorý by nepoznal Google.

Spoločnosť Google si samozrejme je tejto skutočnosti vedomá, a preto sa prirodzene snaží tento fakt speňažiť a prilákať čo najviac nových inzerentov pomocou svojho reklamného nástroja Google Ads. V drvivej väčšine prípadov vidíme, že spoločnosti a podnikatelia, ktorí pracujú s reklamou Google a online marketingom, sú vo všeobecnosti ďaleko pred svojimi konkurentmi.

Spoločnosť Google sa snaží prilákať nových inzerentov nielen tým, že poskytujú najkvalitnejších zákazníkov a webové analytické možnosti, ale aj rôznymi marketingovými ponukami. Môže ísť napr. o propagačné kódy alebo kredity, ktoré aplikácii poskytuje partner spoločnosti Google, t. j. certifikovaná reklamná agentúra.

google ads

Ako získať reklamný kredit v hodnote 350 €?

Certifikovaní partneri spoločnosti Google, ako napríklad naše štúdio Verteco, môžu uplatniť kredit 350 € na akýkoľvek aktívny reklamný účet, nie starší ako 30 dní.

Propagačné ponuky sú výhodou, ktorá poskytuje kredit na výdavky po prvej útrate určitej sumy vo forme bonusu. Akciové ponuky sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, v ktorej je účet vedený, ale na Slovensku v súčasnosti platí suma 350 €.

 

Ako získať kreditný kód bez partnera Google?

Kredit sa občas ponúka pre účty bez partnera Google, ale je dôležité skontrolovať aktuálnu ponuku na webovej stránke Google Ads. Najčastejšie sa ponúkajú kódy v hodnote 70 €, ktorých platnosť vyprší okamžite po jednom použití.

Môžete tiež využiť bezplatnú polhodinovú konzultáciu zameranú na online marketing Vašej firmy.

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.