mobilné aplikácie

previous arrowprevious arrow
verteco-graphics_21
verteco-graphics_17
next arrownext arrow
Shadow

Zmodernizujte Vašu firmu cez mobilné aplikácie. Doprajete tak Vašim pracovníkom, kolegom či zákazníkom jednoduchší prístup k Vám či k firme. Aplikácia vám pomáha otvárať nové dvere či už máte záujem o online predaj produktov alebo ponúkanie služieb priamo cez aplikáciu. Alebo o informovanie a komunikáciu zo zákazníkmi či manažment a interakciu s vašimi pracovníkmi a kolegami. Vo Verteco pre Vás vytvoríme mobilnú aplikáciu na mieru podľa vašich želaní a vy nebude musieť pohnúť ani prstom.

Prečo si vybrať mobilnú aplikáciu?

Moderná doba si vyžaduje moderné riešenie – určite ste túto vetu už počuli. A je v nej viac pravdy ako sa na prvý pohľad zdá. Svet mobilov a mobilnej technológie sa neustále posúva dopredu. Preto, ak máte záujem napredovať a posúvať Vašu firmu dopredu, mobilná aplikácia je určite tým správnym riešením. Zaručíte si tým pevnejšiu pozíciu na trhu, a to najmä do budúcnosti.

E-shop či zákaznícky servis cez mobilné aplikácie.

V prípade, že ste predajca alebo sa snažíte ponúkať svojim zákazníkom rôzne služby, vďaka aplikácii budete mať lepší kontakt s Vašimi zákazníkmi. A zároveň aj oni budú mať lepší prehľad o svojich objednávkach či rezerváciách. Cez aplikáciu im môžete ponúknuť aj výhodnejšie benefity a podnietiť tým väčší záujem o Vaše služby. Zlepšíte tým aj komunikáciu s Vašimi klientami, či už je to v pohode online kontaktu cez chat alebo notifikácie, vďaka ktorým budú vaši zákazníci ihneď vedieť o novinkách či ponúkaných zľavách.

Naši dizajnéri navrhnú aplikáciu presne podľa Vašich predstáv, no aby zároveň zapadla do Vašej firemnej identity a bola jednoduchá na používanie. Využívame moderné riešenia, preto Vám poradíme akým smerom máte ísť, aby ste dosiahli Váš cieľ a zákazníci radi vaše služby využívali.

banner aplikácia detaily
eurosouvenir mobilne aplikacie
Výber z Verteco produkcie: mobilná aplikácia Eurosouvenir.
banner aplikácia kolekcia

Firemná či HR aplikácia, ktorá vám uľahčí manažment?

Vo Verteco sa špecializujeme aj na rôzne HR a firemné mobilné aplikácie. Čo to znamená? Povedzme, že máte väčšiu firmu, a tak komunikácia so všetkými pracovníkmi je náročnejšia. Či už ide o organizáciu firemných eventov, šírenie firemných opatrení, organizácia práce alebo ponúkanie pracovných benefitov. Vďaka HR mobilnej aplikácii sme uľahčili komunikáciu s pracovníkmi či kolegami už nejednej firme.

Vaši pracovníci sa do mobilnej aplikácie budú môcť prihlásiť a nájsť si tam rôzne benefity určené práve pre nich. Budú sa môcť spojiť s inými kolegami, organizovať firemné eventy či firemné stretnutia. Aplikácia umožňuje aj nahlasovanie pracovných úrazov či problematické miesta na pracovisku. Rovnako budete môcť s Vašimi pracovníkmi rýchlejšie zdieľať nové firemné opatrenia, informovať ich cez notifikácie o rôznych novinkách, či špecificky poslať správu konkrétnej skupine zamestnancov či jednému zamestnancovi. Možnostiam sa medze nekladú. Naši programátori a dizajnéri navrhnú aplikáciu presne podľa Vašich predstáv, a preto je len na Vás, aké možnosti či služby by ste chceli cez aplikáciu svojim zamestnancom ponúknuť.

Hľadáte iný typ mobilnej aplikácie?

Možností, ktoré svet mobilných aplikácii ponúka je nespočetne. Preto aj malá firma dokáže nájsť využitie v týchto moderných riešeniach. Vo Verteco sa s Vami radi stretneme a preberieme si vaše možnosti na základe vašich predstáv či budgetu. Odporučíme vám tú najlepšiu cestu, vďaka čomu prilákate nových zákazníkov, predbehnete vašu konkurenciu a zlepšíte tak budúcnosť vašej spoločnosti.

Aký budget si máte na tvorbu mobilnej aplikácie pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :).

Máte záujem alebo otázky?

Oslovte nás tu!

Alebo nám zanechajte Váš email: 

website analysis image