sociálne siete

previous arrowprevious arrow
verteco-graphics_26
verteco-graphics_38
next arrownext arrow
Shadow

Sociálne média sa v posledných rokov stávajú najviac využívanými reklamnými či marketingovými stratégiami pre mnohé veľké spoločnosti či malé lokálne firmy. Na rozdiel od online kampaní totiž ide o jednoduchý a lacný spôsob ako osloviť väčšie publikum či zostať v kontakte so zákazníkmi. Avšak, ich spravovanie či zriadenie nie je vždy jednoduché, hlavne ak nepatríte k technologickým typom či generácii Z.

Ako vytvoriť firemný profil, ktorý osloví?

Pri každom sociálnom profile je dôležitá najmä komunikácia. Spôsob, akým odkomunikujete informáciu či produkt cez sociálne médiá dokáže ovplyvniť aj záujem potencionálnych zákazníkov o vašu firmu či produkty. Na rozdiel od letákovej reklamy, ktorú vložíte ľudom do schránky či video reklamy, ktorú pustíte opakovane v televízore, váš sociálny profil musí byť niečo, čo ľudia sami budú chcieť vyhľadávať a opätovne navštevovať. Hoc dosiahnuť to nie je vždy jednoduché, ak nájdete tú správnu cestu, benefity, ktoré vám to môže priniesť sú nespočetné. A práve preto našim klientom radi odporúčame sociálne siete ako možnosť reklamy či komunikácie.

Sociálne siete - od založenia až po prvých fanúšikov.

Vo Verteco pracuje niekoľko sociálnych expertov, ktorí už poznajú všetky základné „know how“ ohľadom sociálnych médií.  Vďaka tomu našim klientom pomáhame zakladať úspešné sociálne profily. Je pre nás potešením spoznať vašu firmu a nájsť vhodný spôsob ako ju predstaviť novým zákazníkom.

Prvým krokom je nájsť správnu marketingovú kampaň. Spoznať váš cieľ a určiť si najvhodnejšiu cestu, ktorou ho dosiahneme. Na základe toho vyberieme vhodné sociálne siete alebo vhodné spôsoby reklamy – či už ide o vizuálne reklamy, slogany či PR materiál, neustálu komunikáciu zo zákazníkmi či online predaj. Každý nasledujúci krok je súčasťou premyslenej kampane, vďaka ktorej získate viacero nových zákazníkov.

sociálne siete správa
sociálne siete grafika
dáta vyhodnotenia sociálne siete

Čo potrebujete na tvorbu sociálnych kampaní?

Základom je cieľ. Je dôležité vedieť, k čomu chcete využívať vaše sociálne profily alebo čo za ich pomoci chcete získať. Potrebujete nových zákazníkov? Chcete zvýšiť návštevnosť vo vašom e-shope? Chcete prilákať čo najviac ľudí vaše eventy? Alebo je to niečo úplne iné? Nech už je to čokoľvek, ak sa nám podarí určiť váš cieľ, vytvorenie sociálnych profilov a reklamy je potom hračkou. Čo to zahrňuje?

Určite sa vám bude musieť vytvoriť originálne profily na určených sociálnych sietiach. Vytvoríme pre vás všetku potrebnú grafiku, cez profilové obrázky po reklamné bannery až po obrázky na nové príspevky. Ak chcete predávať produkty alebo reprezentovať firemné priestory či tím, naši fotografi sú vám k dispozícii. K peknej grafike patria aj dobré slogany či PR texty, ktoré oslovia.

Prepojenie na eshop či webstránku, podrobné analýzy a všetko iné potrebné na úspech.

Záleží len na vás. Niektorí z našich klientov potrebujú len jednoduché sociálne profily, kde môžu zákazníkov ponúknuť novinky či skontaktovať sa s nimi. Tento typ služieb využívajú najmä menšie firmy či živnostníci.  Vďaka tomu majú ich zákazníci jednoduchý prístup k novým informáciám, vedia si dohodnúť stretnutie, urobiť objednávku. A klienti si v vďaka tomu budujú svoje online profily. Vedia rýchlo a lacno zdieľať svoju prácu medzi ľuďmi, spoznať názory či feedback na ich prácu a zlepšovať tak svoj servis. Pre nich sú sociálne siete dôležitým komunikačným nástrojom, ktorý im pomáhame spravovať. 

Ak ide o väčšie firmy, tie už využívajú potenciály sociálnych médií na plno. Či už je to napojenie sociálnych profilov na ich webové stránky a e-shopy, vytváranie prehľadných analýz či pokročilých sociálnych  online kampaní, vo Verteco nachádzajú všetko pod jednou strechou.          

Aký budget si máte na tvorbu sociálnych profilov pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 J. 

Máte záujem alebo otázky?

Oslovte nás tu!

Alebo nám zanechajte Váš email: 

website analysis image