web design

previous arrowprevious arrow
verteco-graphics_28
verteco-graphics_21
verteco-graphics_11
verteco-graphics_26
verteco-graphics_29
fossq-web-portfolio
verteco-graphics_8
verteco-graphics_17
Slide
next arrownext arrow
Shadow

Web dizajn vo Verteco znamená oveľa viac, ako len návrh webu na papieri. Ponúkame kompletné služby v oblasti webov či e-shopov – od klasického návrhu, cez vystavanie webstránky v online priestore, až po ich správu, obsluhu a zabezpečenie. Stačí, ak nám poviete, aký web by ste potrebovali alebo aké produkty sa chystáte predávať a o všetko ostatné sa postaráme náš tím vo Verteco. Vďaka naším šikovným kolegom dokážeme zabezpečiť aj kvalitné HD fotografie a videá vašich produktov či areálu firmy. Vaše stránky tak budú vyzerať ešte profesionálnejšie.

Ako prebieha proces tvorby web dizajnu vo Verteco?

Konzultácia a osobné stretnutie, aby sme s našim klientom prebrali všetky možnosti, budget a čo najlepšie spoznali ich identitu a názory, je pre nás prvým krokom pri tvorbe webu. A potom naši grafici strávia niekoľko hodín tvrdej práce na príprave kvalitného dizajnu vášho nového webu.

Navrhnúť web dizajn, ktorý bude esteticky príťažlivý, no zároveň praktický, ľahko prehľadný a lákavý pre zákazníka, je zložitejší proces ako sa prvý pohľad možno zdá. Je potrebné premyslieť správnu kombináciu farieb či umiestnenie objektov, aby návštevníka stránky lákalo preklikávať sa medzi podstránkami na vašom webe. Naši grafici berú pri tvorbe web dizajnu do ohľadu všetky možnosti, ktoré by mal moderný web či e-shop ponúkať.

Nasleduje tvorba webu v online svete, kde predstavený návrh webu prevedieme do online podoby. Na tomto kroku pracujú naši skúsení programátori, ktorý pre vás zabezpečia všetko od základov. Vašej webstránke pridajú potrebné efekty a postarajú sa, aby zážitok z Vašej stránky bol čo najpríjemnejší. Poradíme Vám aj ako si vybrať správny hosting či meno domény, či aké certifikáty si máte zakúpiť.

web Guau eshop web dizajn
Výber z Verteco produkcia: dizajn a tvorba e-shopu guau.sk

Web stránka je už vytvorená, je to všetko?

Ak nemáte v záujme preraziť v online svete, tak áno. Ak však chcete, aby ste vynikli medzi konkurenciou alebo chceli mať úspešný e-shop, je viac než dôležité mať na webe vytvorený správne fungujúci online marketing. Či už sa jedná o SEO hodnotenie v Google vyhľadávačoch alebo reklamy smerujúce na váš web, naši experti Vám radi poradia. Vieme pre Vás zabezpečiť jednoduchý online marketing cez rozsiahle online kampane a predaj. Rovnako Vám pomôžeme presadiť sa aj na sociálnych sietiach ako je Facebook či Instagram. Váš biznis tak bude v online svete dostupný každému bez obmedzenia.

web dizajn fleetware
Výber z Verteco produkcie: dizajn a tvorba web Fleetware

Aký budget si máte na spoluprácu s nami pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva či už máte záujem o tvorbu loga alebo kompletnú tvorbu identity pre Vašu firmu.  

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7. 

Máte záujem alebo otázky?

Oslovte nás tu!

Alebo nám zanechajte Váš email: 

website analysis image