prečítajte si

NECH ŽIJE VIDEO, KRÁĽ INTERNETU!

video

“Pozrite si akékoľvek marketingové predpovede na nadchádzajúci rok a sumáre rokov minulých. Všetky majú spoločné jednu vec – video si ide svoje. A ešte si aj pôjde.”

Čísla sledovanosti videí rastú závratnou rýchlosťou a čoraz viac spoločností investuje práve do tohto formátu ako do silného marketingového nástroja. Už dávno nenájdeme jeho uplatnenie len na YouTube, aj keď táto databáza si už získala také postavenie, že nahrádza televíziu a produkuje influencerov, ktorí hýbu svetom najmä mladých.

AKO SA VIDEÁ DAJÚ VYUŽIŤ ?

Ako forma reklamy sa využíva na všetkých sociálnych sieťach. Dokonca je čoraz populárnejšie aj ako dynamický prvok na webe firmy nielen v prehrávači, ale aj ako pozadie webu, ktoré neustále priťahuje pozornosť návštevníka.

Správne natočené video diváka naozaj zasiahne. Ľudia si pamätajú 20% toho, čo počujú, 30% toho, čo vidia, ale až 70% toho, čo zároveň počujú a vidia. Je tak oveľa väčšia šanca, že si potenciálny klient skôr zapamätá posolstvo alebo aj značku, ktorá sa mu prezentuje. Video navyše lepšie ako čokoľvek iné prenesie komunikovanú ideu k spotrebiteľovi a zasiahne buď jeho racio alebo emócie.

SPRÁVNE NATOČENÉ VIDEO. AKÉ SÚ JEHO VÝHODY ?

Niekto môže mať pochybnosti, že video si vyžaduje čas, sústredenie a možnosť počúvať (tiché prostredie, reproduktory alebo slúchadlá). A ono je to vlastne tak, že ľudia si práve videom skracujú dlhé chvíle. A že nie vždy majú možnosť počúvať? Vložíte titulky a je vybavené. Je to navyše jednorazová investícia, ktorá nie je najmenšia, ale určite prinesie svoje ovocie. Oplatí sa nepozerať na cenu, priplatiť si za kvalitné natočenie, za ktoré Verteco ručí, a potom sa hrdo týmto videom prezentovať všade, kde sa dá.

Pokiaľ by Vás zaujímalo ešte niečo viac ohľadom danej témy, tak nás neváhajte kontaktovať na našich stránkach: www.verteco.sk / www.verteco.cz

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.