prečítajte si

REKLAMNÉ PREDMETY

relamne predmety

Reklamné predmety pomáhajú budovať vzťah zákazníkov ku značke. Zvyšujú lojalitu zákazníkov, ale pomáhajú aj pri získavaní tých nových . Ich rozdávaním viete vyjadriť veľkú vďaku ľuďom, ktorí vám nie sú ľahostajní a okrem iného sa aj spropagovať kreatívnou formou.

Využívanie propagačných materiálov na zvýšenie povedomia o značke je už mnoho rokov výkonným marketingovým nástrojom, a to z dobrých dôvodov. Výskum ukazuje, že 76,1 % spotrebiteľov si pamätá značku spoločnosti vďaka propagačným prvkom, ktoré dostali v minulom roku, oproti iba 53 %, ktorí si pamätali spoločnosť na základe tlačovej alebo televíznej reklamy z predošlého mesiaca a iba 27 % si pamätá značku na základe internetovej reklamy.

Hľadáte dokonalé reklamné predmety pre vašu značku?

Originálne reklamné predmety s potlačou loga

Pod pojmom reklamné predmety si väčšina ľudí predstaví kalendáre alebo klasické perá s logom firmy. Nie každý však túži vlastniť spomínané pero a preto sa snažíme tvoriť obsah, ktorý vie vyvolať pocit radosti aj z absolútnej maličkosti. Našim cieľom je ponúknuť vám viac darčekových predmetov, rozširovať portfólio a tým sa odlíšiť od konkurencie. Široký výber dopĺňame aj prijateľnými cenami a schopnosťou prispôsobiť sa cieľovej skupine. Tým šetríme váš čas a dávame vám možnosť investovať do účelných reklamných predmetov, ktoré nezničia váš rozpočet.

No a hlavnou odmenou pre nás už dlhodobo je vernosť, priazeň a dôvera, s ktorou sa na nás naši obchodní partneri alebo zákazníci vždy s radosťou obracajú.  A čo je viac ako dlhodobo spokojný zákazník? Naša spoločnosť vám pomôže vytvoriť kvalitné reklamné predmety, ktoré pomôžu reprezentácii vašej značky. Pomôžeme vám zvoliť si z nášho širokého sortimentu vhodné reklamné predmety ušité na mieru práve pre vašu spoločnosť.

Pri výbere reklamných predmetov je dobré zvážiť niekoľko hľadísk:

  • Koľko ste ochotný investovať do reklamy?

Cena reklamných predmetov je dôležitým hľadiskom pri výbere, ale nemala by byť tým najdôležitejším. Reklamné predmety sú vašou vizitkou a chcete nimi zapôsobiť na zákazníka pozitívne. Mali by mať preto zodpovedajúcu kvalitu, úroveň a vysokú reprezentatívnu hodnotu. Je len na vás a vašom finančnom poradcovi na akom množstve peňazí sa dohodnete, no pamätajte na to, že tieto predmety budú rozdávať vaši zamestnanci na každej prezentácii vašej firmy alebo na to, že budú vystavené vo výkladoch vašej firmy.

  • Pre koho je reklama určená, respektíve aká je cieľová skupina?

Takisto ako je váš produkt alebo služba cielený na určitú skupinu ľudí, by mali byť cielené aj reklamné predmety vašej spoločnosti. Uvažujeme napríklad o tom, či chceme osloviť nových zákazníkov alebo už existujúcich. Berieme do úvahy aj to, či sú našimi zákazníkmi prevažne muži alebo ženy, snažíme sa zistiť aká veková kategória našich zákazníkov je najčastejšia. Pri ich tvorbe sa zamýšľame čo ľudí zaujme a čo reálne ďalej budú používať tak často aby na nich vyskočilo práve logo vašej firmy.

  • Je dobré, ak reklamné predmety súvisia s predmetom podnikania spoločnosti.

Je nezmyselné vytvárať napríklad tričko s vaším logom pokiaľ sa zaoberáte predajom a produkciou školských potrieb. Lepšie je zamerať tvorbu reklamných predmetov tak aby ľudom neustále pripomínala čo vlastne robíte. Zvyšuje to pravdepodobnosť, že sa k vám znovu vrátia.

  • Musíme myslieť aj na plochu predmetu, aby bola dostatočne veľká pre viditeľné umiestnenie loga.

Máte dokonalý nápad na reklamný predmet, no pri tlači loga zistíte, že to až taký dobrý nápad nebol. Logo je príliš malé alebo na zle viditeľnom mieste. Spolu takýmto situáciám predídeme. Počas vytvárania dizajnu pre váš reklamný predmet vytvoríme viacero možných návrhov, z ktorých si budete môcť ešte pred procesom samotného vyrábania vybrať tú najlepšiu alternatívu.

  • Doba použitia reklamných predmetov.

Je potrebné sa rozhodnúť, či chceme veľa predmetov jednorazovej spotreby alebo predmety s dlhšou dobou použiteľnosti pre čo najväčší efekt.

Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o designe na tému: Reklamné predmety (s potlačou loga) neváhajte navštíviť www.verteco.sk/www.verteco.cz. Nájdete u nás ochotu spolupracovať a pomôcť vám s vašou propagáciou, poskytneme vám to najlepšie čo je v nás. Vaše požiadavky spracujeme tak aby ste s výsledkom boli čo najviac spokojný. Pokojne nás kontaktujte.

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.