prečítajte si

TVORBA MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ

Tvorba mobilných aplikácií sa stala pre mnohých veľmi dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou . Operačné systémy iOS a Android sú najrýchlejšie rastúce mobilné platformy posledných rokov. Segment mobilných aplikácií, je preto v mnohých prípadoch logickým miestom rozšírenia vášho podnikania.

Mobilné aplikácie nie sú len pomocníkom pre ich používateľov, ale aj moderným a efektívnym marketingovým nástrojom. Môžete ich využiť na interakciu s vašimi zákazníkmi, na komunikáciu zamestnancov, na zber údajov alebo propagačné účely. Umožnia vám komunikovať s existujúcimi informačnými systémami, využívať lokalizačné služby alebo prepojiť sa so sociálnymi sieťami. A ako teda na to aby tvorba mobilných aplikácií bola v súlade so všetkými pravidlami a stala sa naozaj používanou? Ukážeme vám 3 spôsoby, ktoré sa budú líšiť hlavne dobou za akú bude aplikácia vytvorená a cenou za vývoj a správu.

tvorba mobilných aplikácii

Naprogramujte si aplikáciu sami

Programovanie sa často prirovnáva k učeniu nového jazyka a preto učenie tejto zručnosti bude trvať o niečo dlhšie. Nevýhodou tejto varianty je doba učenia, ktorá môže trvať aj niekoľko mesiacov. Na druhej strane veľkou výhodou je, že aplikácii budete plne rozumieť a budete ju môcť upravovať podľa vašich potrieb a predstáv

Tvorba mobilných aplikácií s pomocou vývojárskej firmy

Je úplne jasné, že vývojárske spoločnosti budú mať mnoho skúseností a tým sa im podarí dosiahnuť vysokú úroveň vašej aplikácie. Nevýhodou sú však vysoké náklady, ktoré spoločnosti vyžadujú na vývoj, čo mnoho ľudí odradí. V prípade nutnosti akejkoľvek zmeny musíte opäť vyhľadať rovnakých vývojárov a to môžeme tiež považovať za jednu z nevýhod.

Využite App Builder

App Builder je nástroj, v ktorom môžete sami aplikáciu vytvoriť, bez toho, aby ste vedeli programovať. Spôsob je veľmi jednoduchý a rýchly, ale nevýhodou sú obmedzené možnosti a horšia kvalita aplikácie.

Bližšie informácie hľadajte na www.verteco.sk/ www.verteco.cz

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.