VFX

svet vizuálnych efektov

Pri vizuálnych efektoch (VFX) si mnohí predstavujú veľkolepé filmové produkcie. Pravdou však je, že vizuálne efekty sa čoraz viac stávajú skvelým nástrojom na oživenie marketingových kapaní. Neveríte nám? Pozrite si našu produkciu  a objavte skvelé príležitosti ako prilákať nových zákazníkov či predstaviť Váš produkt svetu za pomoci vizuálnych efektov.   

predstavuje vám

tvorba 3d efektov

Keď sa pohybujete na našej webovej stránke, nemôžete si nevšimnúť fascinujúci svet trojrozmerných (3D) efektov, ktorý pre vás vytvárame. 3D efekty nie sú len súčasťou filmových plátien, ale dnes sa nachádzajú na popredných miestach marketingových a predajných kampaní. Ako sa to robí? Ponorte sa do našich tajomstiev.

Pre vytvorenie týchto 3D efektov používame špičkový softvér ako je Blender, 3ds Max a Maya. Tieto nástroje nám umožňujú vytvárať realistické a detailné 3D objekty, ktoré prekonávajú hranice skutočnosti. Adobe Photoshop je grafický program, ktorý sa používa na úpravu a retušovanie obrázkov. V rámci VFX je často využívaný na úpravu textúr, zlepšenie obrazu a vytváranie digitálnych efektov.

Ak hľadáte spôsob, ako preniesť vaše nápady do vizuálneho sveta alebo ako predať svoje produkty v nových a vzrušujúcich formátoch, naša tvorba 3D efektov je presne to, čo potrebujete. Tešíme sa na spoluprácu s vami na vašom nasledujúcom projekte.

Efekty a ešte raz efekty

vizuálny pôžitok už aj pre bežných prezentácie

V skratke – dokážeme oživiť hocijaké video, animáciu, gifko či prezentáciu.  V našom tíme sme hrdí na našich video producentov, ktorí sú školení nielen v základoch video tvorby, ale aj v pokročilých technológiách a softvéroch pre tvorbu filmových 2D a 3D animácií a efektov. Máme skúsenosti s programami ako After Effects, Maya, Cinema 4D a mnohými ďalšími, ktoré nám umožňujú vytvárať ohromujúce vizuálne efekty.

Vďaka tomu vieme našim klientom ponúknuť rozsiahle služby v oblasti videa a vizuálnych efektov. Či už ide o veľké marketingové kampane alebo len prezentácie, nič nenecháme na náhode. Využijeme všetky skúsenosti a vedomostí, aby sme pre Vás pripravili výsledok, ktorý zaujme.

Potrebovali by ste nájsť to

vhodné riešenie pre vás?

Dajte nám vedieť. Poradíme Vám to najhodnejšie riešenie pre Váš problém.

Kto sme?

Sme kreatívne štúdio Verteco s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti digitálu a reklamy. Naša práca nás neuveriteľne baví a poznať to aj na výsledku našich prác. Preto sme ako jedno z mála štúdií, ktoré má politiku – ak nebudete spokojní, neplatíte vôbec nič! Stojíme si totiž za kvalitou, ktorá je podmienkou, ak máme byť za niečo platení. Neváhajte nám napísať a vyskúšajte si nás.

01

bez rizika

bez rizika

Platíte len v prípade, že sa Vám výsledok bude páčiť. Je na nás, aby sme doručili dobrú kvalitu.

02

overená kvalita

overená kvalita

Medzi našich klientov patria top firmy na Slovensku, takže sa o kvalitu nemusíte báť.

03

inovatívne riešenia

inovatívne riešenia

Naše práce robíme podľa najnovších štandardov a sledujeme všetky moderné trendy vo svete digitálu.

04

komplexnosť

komplexnosť

S nami už nepotrebujete hľadať dodávateľa na každú jednu oblasť osobitne. Ušetríte kopec času.

05

priaznivé ceny

priaznivé ceny

Nie sme najlacnejší, no u nás dostanete za rovnaké peniaze oveľa viac muziky.

06

osobné stretnutia

osobné stretnutia

Radi sa s Vami pri každom dôležitom kroku stretneme osobne, či u nás na pobočke alebo inom mieste

07

osobitý prístup

osobitý prístup

K našej práci pristupujeme ľudsky, vždy originálne a hlavne s unikátnosťou vytvorenou pre Vašu značku.

08

urgencie

urgencie

Ak niečo horí a musí to byť hotové "včera", my Vás podržíme. Na občasné zamakanie v noci či cez víkend sme zvyknutí.

ďalšie
služby

Už viacerým našim klientov sme pomohli vytvoriť to správne riešenie, a to len vďaka tomu, že naše služby a riešenia vyhovujú malým či veľkým firmám. 

Všetko zabezpečí náš tím právnych expertov a partnerov! Procesom Vás budeme sprevádzať, aby bola expanzia čo najjednoduchšia a vy sa môžete sústrediť na podnikanie.

Všetko vybavíte pohodlne u nás! Máme externých overených partnerov v Nemecku, takže vieme poskytnúť maximálne komfortný proces pre Vašu expanziu.

Hľadáte šikovného pomocníka?

Našli ste ho!

Kontaktujte nás ešte dnes a objavte najlepšie benefity, ktoré ponúkame našim klientom. Radi zodpovieme akékoľvek Vaše otázky a poradíme Vám čo najvýhodnejšie riešenie.  Osobné konzultácie radi ponúkneme aj v mimo našich office v mestách Nitra, Trnava a Trenčín a v ich okolí. 

Napíšte nám

info@verteco.sk

Zavolajte nám

+421 948 355 017

Navštívte nás:

Dunajská 4,
811 08 Bratislava

Štúrova 849,
962 12 Detva

Rosinská cesta 13,
010 08, Žilina

Nájdite nás online:

Napíšte nám a my sa vám ozveme späť.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2024 Verteco s.r.o. |
Ochrana údajov & Cookies
Copyright © 2024 Verteco s.r.o.