prečítajte si

Interview či osobná výpoveď ? Predstavte sa…

interview

Najlepší nástroj na odprezentovanie Vašich myšlienok, služieb či produktu je rozhodne osobná výpoveď či interview. Informácie odovzdáte zákazníkovi priamo a on vás tak dokáže lepšie pochopiť. A ak odovzdávané informácie budú v tom správnom súzvuku obrazu, textu i zvuku, je zaručené, že zákazníka oslovíte a vašu firmu si zapamätá. Preto sa video tak silno udomácnilo aj v osobných výpovediach či prezentácií produktov.

Interview video

Moderný marketér vie, že cez sociálne siete vie dosiahnuť veľké rozšírenie svojho posolstva práve interview videom. Možné je aj streamovanie live, medze sa už v dnešnej dobe nekladú. Nakúpiť ale dobrú techniku niečo stojí a obsluhovať ju takisto. Nehovoriac o kvalitnej postprodukcii, pretože čaro dobrého videa stojí práve na dobrom strihu, hudbe a momentoch.

Nechajte to na nás, my si s tým už poradíme. Výslednú kvalitu videa si určíte vy, keďže video sa dá strihať deň, no ale aj niekoľko týždňov. Takisto technika je dôležitá, pretože zábery so špičkovými objektívmi v 4k rozlíšení sú diametrálne odlišné oproti bežným lacnejším kamerám. Kamera sa pri točení takisto opotrebúva, life cyklus je tam približne 2 až 4 roky a obraz začne degradovať. Preto aj my berieme na natáčanie takú kameru, akú si zvolíte v úvodnom nastavení rozpočtu.

Tento typ služby od nás využil napríklad politická strana SaS, konkrétne Richard Sulík a Lucia Nicholsonová.

www.verteco.sk/ www.verteco.cz

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.