ai automatizácia

Automatizujeme čokoľvek od emailov a pracovných postupov, až po aplikácie a systémy.

Zvýšte svoju produktivitu vo všetkých oblastiach a tímoch. Urýchlite vývojový proces vašej organizácie a vyhnite sa tak viacerým problémom. Automatizácia je kľúčom k organizácii vášho podnikania, pretože vám umožňuje nastaviť pracovné postupy na zlepšenie efektívnosti, transparentnosti a komunikácie vo všetkých oblastiach. Vo Verteco vytvárame výkonné riešenia, ktoré rastú rovnako rýchlo ako vy.

Ako AI automatizácia funguje?

Prestaňte skákať z jednej aplikácie do druhej, len aby ste udržali kolesá v chode.

Pri práci využívame dnes množstvo externých aplikácií, ktoré urýchľujú produktivitu. Avšak, ich počet neustále narastá, čím narastá aj čas a financie, ktoré do nich musíte vrážať. Či už as jedná o emailové aplikácie, účtovnícke programy, sociálne siete a iné, vďaka automatizácii vám vieme ponúknuť jedinečné riešenie pri prepojení týchto aplikácií. Zvýšime tým vašu produktivitu, zabezpečíme plynulý chod aplikácií na pozadí a uvoľníme tak váš čas či finančné zaťaženie.

Emaily, newsletters a online marketing

Emaily, newsletters a online marketing

Zautomatizujeme aplikácie ako Gmail, Outlook, Mailchimp atď. na automatické posielanie emailov na základe rôznych podmienok či udalostí. Pomôžeme synchronizovať vaše e-mailové kontakty s inými aplikáciami, ktoré používate na správu svojich zákazníkov a projektov.

Automatizácia sociálnych médií

Automatizácia sociálnych médií

Automatizovanie uľahčuje plánovanie a zverejňovanie príspevkov na rôznych sociálnych médiách. Plus, dokážete sledovať či analyzovať vašu sociálnu aktivitu a interaktivitu s fanúšikmi a zákazníkmi.

Automatizácia správ a panelov

Automatizácia správ a panelov

Môžeme zautomatizovať aplikácie ako Google Sheets či Google Data Studio, na automatické zbieranie a spracovanie údajov z rôznych zdrojov a vytváranie vizuálnych správ. Nastavíme upozornenia a výstrahy na základe zmien údajov alebo prekročenia prahových hodnôt.

Generovanie dokumentov a zmlúv

Generovanie dokumentov a zmlúv

Dokážeme zautomatizovať aplikácie ako Google Docs či Microsoft Word na automatické generovanie dokumentov a zmlúv na základe šablón a údajov z iných aplikácií. Tieto dokumenty potom viete automaticky poslať na podpis a schválenie klientovi.

Spracovanie platieb a zmlúv

Spracovanie platieb a zmlúv

AI automatizácia dokáže spracovať platby a faktúry, odosielať potvrdenia a pripomenutia svojim zákazníkom a aktualizovať účtovné záznamy. Odstráni sa tým riziko odoslania faktúry nesprávnemu klientovi alebo chybného zadania položiek do faktúry. Automatizácia dokáže bezproblémovo spracovať desiatky faktúr za zlomok nákladov.

To, čo potrebujete

To, čo potrebujete

AI automatizácia poskytuje množstvo riešení, preto našim klientom vieme podať pomocnú ruku pri automatizovaním rôznych aplikácií, e-shopov, procesov. Stačí, ak nám poviete aký problém máte a my sa pokúsime nájsť čo najlepšie riešenie.
kontaktuje nás

Idete do toho?

Automatizácia je jednou z najpriamejších ciest k rozšíreniu vášho podnikania a existuje veľa dôvodov, prečo si ju osvojiť čo najskôr. Ak máte úspešné podnikanie a máte pocit, že na jeho rozvoj nemáte dostatok hodín denne, potom je čas premýšľať o tom, ako svoju prácu automatizovať.

Kto sme?

Sme kreatívne štúdio Verteco s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti digitálu a reklamy. Naša práca nás neuveriteľne baví a poznať to aj na výsledku našich prác. Preto sme ako jedno z mála štúdií, ktoré má politiku – ak nebudete spokojní, neplatíte vôbec nič! Stojíme si totiž za kvalitou, ktorá je podmienkou, ak máme byť za niečo platení. Neváhajte nám napísať a vyskúšajte si nás.

01

bez rizika

bez rizika

Platíte len v prípade, že sa Vám výsledok bude páčiť. Je na nás, aby sme doručili dobrú kvalitu.

02

overená kvalita

overená kvalita

Medzi našich klientov patria top firmy na Slovensku, takže sa o kvalitu nemusíte báť.

03

inovatívne riešenia

inovatívne riešenia

Naše práce robíme podľa najnovších štandardov a sledujeme všetky moderné trendy vo svete digitálu.

04

komplexnosť

komplexnosť

S nami už nepotrebujete hľadať dodávateľa na každú jednu oblasť osobitne. Ušetríte kopec času.

05

priaznivé ceny

priaznivé ceny

Nie sme najlacnejší, no u nás dostanete za rovnaké peniaze oveľa viac muziky.

06

osobné stretnutia

osobné stretnutia

Radi sa s Vami pri každom dôležitom kroku stretneme osobne, či u nás na pobočke alebo inom mieste

07

osobitý prístup

osobitý prístup

K našej práci pristupujeme ľudsky, vždy originálne a hlavne s unikátnosťou vytvorenou pre Vašu značku.

08

urgencie

urgencie

Ak niečo horí a musí to byť hotové "včera", my Vás podržíme. Na občasné zamakanie v noci či cez víkend sme zvyknutí.

ďalšie
služby

Už viacerým našim klientov sme pomohli vytvoriť to správne riešenie, a to len vďaka tomu, že naše služby a riešenia vyhovujú malým či veľkým firmám. 

Všetko zabezpečí náš tím právnych expertov a partnerov! Procesom Vás budeme sprevádzať, aby bola expanzia čo najjednoduchšia a vy sa môžete sústrediť na podnikanie.

Všetko vybavíte pohodlne u nás! Máme externých overených partnerov v Nemecku, takže vieme poskytnúť maximálne komfortný proces pre Vašu expanziu.

Hľadáte šikovného pomocníka?

Našli ste ho!

Kontaktujte nás ešte dnes a objavte najlepšie benefity, ktoré ponúkame našim klientom. Radi zodpovieme akékoľvek Vaše otázky a poradíme Vám čo najvýhodnejšie riešenie.  Osobné konzultácie radi ponúkneme aj v mimo našich office v mestách Nitra, Trnava a Trenčín a v ich okolí. 

Napíšte nám

info@verteco.sk

Zavolajte nám

+421 948 355 017

Navštívte nás:

Dunajská 4,
811 08 Bratislava

Štúrova 849,
962 12 Detva

Rosinská cesta 13,
010 08, Žilina

Nájdite nás online:

Napíšte nám a my sa vám ozveme späť.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2024 Verteco s.r.o. |