prečítajte si

AKÉ MOBILNÉ APLIKÁCIE SÚ NAJSŤAHOVANEJŠIE ?

najstahovanejsie mobilne aplikacie

Dovoľte nám predstaviť tie najsťahovanejšie mobilné aplikácie. Rebríčky počtu stiahnutí vo svete mobilných aplikácií sa síce neustále menia, avšak aj v tomto segmente nájdeme niekoľko „stálic,“ ktoré zastávajú popredné priečky už niekoľko rokov. 

Najsťahovanejšie mobilné aplikácie

Jednou zo spoločností, ktorá zastáva popredné priečky a tým sa stáva aj pomyselným „kráľom“ je spoločnosť Facebook. ktorá patrí medzi najsťahovanejšie mobilné aplikácie . Jednotkou je samotná aplikácia rovnomennej sociálnej siete, ktorú však za uplynulý rok prebehla jej komunikačná aplikácia Messenger. Za ňou nasleduje WhatsApp a aplikácia kúpená Faceboookom v roku 2012 Instagram. Instagramu výrazne konkuruje aplikácia TikTok. Táto aplikácia je výraznejšie sťahovaná v zahraničí. Do prvej desiatky sa taktiež dostáva Snapchat, Spotify alebo Netflix. Netflix je zároveň prvou aplikáciou v rebríčku, ktorý hodnotí aplikácie z hľadiska objemu peňazí. Netflixu v tejto kategórii šliape na päty práve nezadanými vyhľadávaný Tinder.  

V hráčskej sfére patrí prvenstvo hre Free Fire, za ňou nasleduje PUBG MOBILE a dlhoročne veľmi obľúbená hrá Subway Surfer. Tento rebríček uzatvárajú hry ako My talking Tom 2 alebo aj hra Call of Duty: Mobile, ktorá sa aj napriek nedávnemu vydaniu dostala do prvej desiatky. Hra , v ktorej hráči utratili najviac je Grand Order od Sony a v jej tesnom závese sa nachádza už známa Candy Crush Saga. Táto obľúbená hra sa v tomto rebríčku objavuje už pár rokov.

Ak by vás zaujímalo čokoľvek ohľadom danej témy navštívte stránku www.verteco.sk /www.verteco.cz

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.